Выпрямитель, генератор 31100PP80040 AS-PL
Loading page
Сортувати за:
Сітка
Бренд - Номер, Назва
Наяв.
Відправка
Аналог
  • Наружный диаметр: 100 мм
  • Внутренний диаметр: 27,5
  • Сила тока: 50 A
  • Количество диодов: 8
Запитати ціну
Аналог
  • Наружный диаметр: 100 мм
  • Сила тока до: 50 А
  • Сила тока от: 8 А
Запитати ціну
HONDA
31100PP80040
Оригінальний
  • Напряжение: 12 В